Tamsoje švytinčios juostos ir ženklai

Lipnios, itin didelio skaisčio 1A Tapes (Vokietija) 25 – 75mm pločio evakuacinės juostos bei ženklai padeda apsaugoti žmones kritiniais atvejais, kai reikia kuo greičiau palikti patalpas. Dienos šviesoje, ar degant dirbtiniam apšvietimui, juostos absorbuoja ir kaupia šviesą, kurią automatiškai išskiria dingus apšvietimui. Tinkamai sužymėjus evakuacijos kelius, pasitraukimo kelias bus matomas net ir aklinoje tamsoje ar esant dideliam patalpų uždūmijimui.

Įprastai, fotoliuminescensinė medžiaga gali švytėti iki keleto valandų. Kadangi dūmai kyla į viršų, ant žemės ar sienų apatinėje dalyje klijuojami ženklai bus matomi ilgiausiai. Šios juostos bei ženklai padės ne tik pažymėti kelius link avarinių išėjimų ar avarinės įrangos, bet ir leis aiškiai pažymėti pavojingas zonas – laiptus, rampas ir pan. R10 slydumo klasės (leidžia stovėti ant 10º – 19º pasvyrimų) juostos padidins saugumą esant šlapiai, nešvariai, slidžiai aplinkai.

Juostų ir ženklų skaistis:
200/25 mcd / m², pagal DIN 67510 (C klasė)

Paviršius juostų klijavimui turi būti lygus, švarus, sausas, be riebalų bei dulkių. Juostos pritaikytos eksploatuoti patalpų viduje, klijuoti jas reikėtų ≥+12º temperatūroje.  Plauti juostas galima muiluotu vandeniu. Jos yra atsparios tiek mindymui, tiek ir vežimėliams ar rankiniams palečių vežimėliams.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai