Pramoniniai IGEAX valymo šepetėliai

Valant profesionaliai, reikia susidoroti su dideliu kiekiu nešvarumų. Jei valymo įrankiai bus profesionalūs, atsparūs nusidėvėjimui, ergonomiški, valydami mažiau pavargsite, greičiau atliksite darbus, taupysite ilgiau naudodami tuos pačius įrankius.

Italijoje gaminami IGEAX, Black serijos šepetėliai pritaikyti itin intensyviam, pramoniniam naudojimui. Patogiai suformuoti šepetėliai gaminami iš PP ir perdirbto PET.

Šepetėliai turi skirtingų spalvų šerelius. Tai nėra tik estetinis sprendimas. Minkšti, juodos spalvos šereliai skirti švelniam valymui. Kieti, oranžinės spalvos šereliai skirti įsisenėjusiems nešvarumams šalinti. Tokiu būdu, su tuo pačiu šepetėliu galima atlikti visiškai skirtingas valymo užduotis.

Pakreipti valymo šereliai šepetėlio šonuose, nešvarumus leidžia pasiekti net ir siauriausiose erdvėse. Itin lygus šerelių pjūvis užtikrina maksimalų sukibimą. Visų šepetėlių rankenose yra suformuotos kiaurymės jiems pakabinti. Tai reikalinga, kad šepetėliai tinkamai išdžiūtų ir nesideformuotų jų šereliai.