Laikikliai dviračiams, sporto inventoriui

Steadyrack dviračių laikikliai

Steadyrack dviračių laikikliai

Dviračiai užima gana daug erdvės. Paspirtukai, riedlentės, slidės yra itin nepatogių laikymui matmenų. Daugelis susiduria su iššūkiu, kai namuose ar biure reikia sutalpinti daugiau šių „transporto priemonių“.

Šioje rubrikoje pristatome Alfer (Vokietija), Bruns (Vokietij)  bei Mottez (Prancūzija), prie lubų, sienos bei erdvėje tvirtinamus dviračių laikiklius, laikiklius bei stovus paspirtukams, triratukams, riedlentėms, slidėms. Pigiausi siūlomų laikiklių nekainuoja nei 2€.

Gaminami dviračių laikikliai, ant kurių juos galite tvirtinti už rėmo, priekinio rato, vairo ar pedalo. Dviračius laikančios laikiklių dalys įprastai būna padengtos minkšta, arba gumos danga. Didesnius laikiklius, kai nenaudojate jų, galite pakelti ar užlenkti. Gaminami ir dalinai pašaliniams prieinamoms erdvėms pritaikyti laikikliai, prie kurių dviračius galite prirakinti. Dalis laikiklių turi ir papildomus kabliukus šalmui, liemenei, ar papildomam inventoriui kabinti.

Atskirai pristatome bene geriausius rinkoje esančius dviračių laikiklius Steadyrack (Australija). Jums nereikės kelti dviračio norint įstatyti į šiuos laikiklius – tik pastatyti jį ant galinio rato ir tiesiog įvažiuoti į laikiklį. Laikikliuose įstatytus dviračius galėsite pasukti iki 160º į norimą pusę, o tai padės sutaupyti daug erdvės. Į laikiklio strypus remiasi tik dviračio padanga, tad jo nepažeisite. Ir jis iš šio laikiklio tikrai neiškris.