Dezinfekuojančios UV-C lempos

UV-C spinduliuotė – jau daugiau nei 100 metų yra vienas iš efektyviausių dezinfekavimo būdų, puikiai valanti vandenį, orą, paviršius ant kurių krenta. Germicidiniai ultravioletiniai spinduliai ardo virusų, bakterijų, mielių, pelėsių, dumblių, įvairių ligų sukėlėjų DNR ir neleidžia jiems daugintis, sumažina ore esančių natūralių teršalų kiekį.

Pristatome patikimus, paprastos konstrukcijos, Europoje gaminamus CARE LIGHT UV-C šviestuvus su dezinfekuojančiomis germicidinėmis PHILIPS bei OSRAM lempomis (veikimo laikas – 8000 – 9000h). Vienai arba dvejoms 15W, 25W bei 30W UV-C lempoms pritaikyti šviestuvai su plačiais atšvaitais, gali būti tiek kabinami nuo lubų, tiek ir tvirtinami prie sienos, baldų, ar specialaus, stumdomo teleskopinio stovo. Baltos spalvos metaliniai šviestuvai turi reguliuojamo pasvirimo kampo laikiklį.

UV-C lempų bangų ilgis – 253,7nm. Apytikslis jų padengiamas naudingas dezinfekavimo plotas (kai patalpų aukštis 2,5-3m):
15W – 6
x 15W – 10
x 15W – 18
25W – 10
x 25W – 16
30W – 12
x 30W – 18

Dezinfekavimo efektyvumas priklauso nuo ekspozicijos trukmės ir intensyvumo. UV-C lempas rekomenduojama naudoti ne ilgiau nei 8h. Išdezinfekavus patalpas, jas būtina gerai išvėdinti ir tik po to pradėti naudoti.

Mažiausias šviestuvas su 15W dezinfekuojančia UV-C lempa, puikiai tiks kurjerių automobilių salonams po eilinės darbo dienos, ar naujos partijos pasikrovimo metu, dezinfekuoti. Stumdomas stovas su keliais šviestuvais bus naudingas autobusų bei troleibusų salonams dezinfekuoti, leis išvengti cheminio dezinfekavimo.

Turėkite omenyje, kad dezinfenkuojami tik tiek paviršiai, ant kurių tiesiogiai krenta UV-C spinduliai. Prieš dezinfekuodami patalpas, atidarytkite spintų bei spintelių duris, parinkite tinkamiausią šviestuvų padėtį, prireikus keiskite ją, kad aprėptumėte visus paviršius.

Dėmesio: UV-C spinduliai kenksmingi žmonėms. Dezinfekavimo metu, patalpose negali būti žmonių, gyvūnų, augalų.

Dezinfekuojančios lempos tiekiamos be prijungtų maitinimo laidų, arba su 5m ilgio maitinimo kabeliu. Maitinimas turi būti prijungiamas tokiu būdu, kad su jų veikimu nesusipažinę žmonės, negalėtų netyčia įjungti lempų. Prie lempų įjungimo šaltinio turi būti pateikiama aiškiai matoma ir suprantama informacija apie UV-C spindulių kenksmingumą ir darbo su šiuo dezinfekavimo šaltiniu, saugumo reikalavimus. Viso patalpų dezinfekavimo metu, ant dezinfekuojamos patalpos durų turi kaboti pranešimas, kad į jas draudžiama įeiti neišjungus UV-C lempų.

Nors yra daugybė įrodymų, kad UV-C spinduliuotė veiksmingai deaktyvuoja virusus, įskaitant SARS-CoV, turėkite omenyje, kad nėra nei vieno įrenginio, garantuojančio 100% patikimumą. Dėl UV spindulių gyvsidabrio garų kolbos, tokių lempų negalima šalinti su įprastomis buitinėmis atliekomis.

Specialūs, uždaro tipo šviestuvai CARE FLOW LIGHT su dezifekuojančiomis UV-C lempomis, neskleidžia kenksmingos spinduliuotės į aplinką. Šiems šviestuvams valant orą, galite saugiai būti patalpoje!

Karantino metu, šias dezinfekuojančias lempas parduodame tik galutiniams vartotojams. Turime galimybę pristatyti didelius jų kiekius, bet lempos nėra skirtos perpardavimui. Specialios kainos taikomos medicinos įstaigoms, kitoms įstaigoms, nujo kurių priklauso visuomenės saugumas.