Vežimėliai EURO dėžėms

Skirtingų tipų vežimėliai EURO dėžėms, pritaikyti 600 x 400mm, arba dviems, 400 x 300mm formato dėžėms. Gaminami itin lengvi vežimėlių modeliai be uždaro dugno, bei vežimėliai su buku laminuotos MDF dugnu. Jie gali būti su 10mm aukščio borteliais, arba lygiu dugnu.

Visi pristatomi vežimėliai pritaikyti 250kg apkrovai. Vežimėlių gamybos procesas toks tikslus, kad gamintojas jiems gali suteikti net 12 metų garantiją gamybiniam brokui.

TÜV sertifikuoti VARIO fit vežimėliai jau nuo 2011m komplektuojami su patentuotu, koja nuspaudžiamu dviejų besisukančių ratų stabdžiu. Norint sustabdyti vežimėlį – pakaks nuspausti patogų pedalą. Gaminama ir pigesnė vežimėlių versija su atskirais ratukų stabdžiais.  Grindų netepančia termoplastine guma dengti vežimėlių ratukai turi itin tvirtus ir tikslius, smūgiams atsparius rutulinius guolius. Jie užtikrina iki 50% mažesnį pasipriešinimą, tad net ir vežimėlius su sunkiu kroviniu perstumsite kur kas lengviau. Galiniai, pasukami vežimėlių ratukai pagal ES standartus turi specialias apsaugas, kurios neleidžia pakrautu vežimėliu užvažiuoti sau ant kojos.

Klasikiniai, žemi AUER (Vokietija) vežimėliai EURO dėžėms, pritaikyti sąlyčiui su maisto produktais. Gaminami ne tik 600 x 400mm, bet ir 800 x 600mm formato dėžėms pritaikyti vežimėliai.