Krovininiai vežimėliai

Kokybiški, konkretiems poreikiams pritaikyti krovininiai vežimėliai, sutaupo daugybę laiko ir jėgų. Dauguma rubrikoje pristatomų VARIO fit (Vokietija) vežimėlių yra sertifikuoti TÜV, o gamintojas jiems suteikia net iki 12 metų garantiją. Platforminiai vežimėliai gaminami iš lengvesnių, L formos plieno profilių, todėl yra tvirtesni nei konkurentų, bet lengvesni. Montuojami itin lengvai riedantys ratai tiksliais, bei smūgiams atspariais rutuliniais guoliais, patentuotas, koja nuspaudžiamas dviejų besisukančių ratų stabdis. Pagal ES standartus, pasukami vežimėlių ratai turi apsaugas, kurios neleidžia pakrautu vežimėliu užvažiuoti sau ant kojos.

Dviejų ratukų vežimėliai yra maksimaliai lengvos, bet tvirtos konstrukcijos. Jie komplektuojami ne tik su pripučiamais ar guminiais, bet ir nepraduriamais ratais. Gaminami ir specialūs, laiptais važiuoti pritaikyti vežimėliai, specifiniai vežimėliai baldams, balionams, statinėms vežti. Kiekvienas autoservisas turėtų išbandyti vežimėlius padangoms bei ratams. Kol kas mūsų rinkoje dar retai naudojami vežimėliai plokštėms yra pakankamai nebrangūs, o darbų tempą paspartinai kartais.

Siūlomi pačių įvairiausių tipų platforminiai vežimėliai, įvairūs priedai jiems. Vežimėliai pasukama ašimi, dideliais ratais – neprilygstamas pagalbininkas statybose. Jie yra aukšti, lengvai įveikia pagrindo nelygumus, gali transportuoti itin sunkius krovinius. Itin platus vežimėlių prekių atrinkimui, vežimėlių su lentynomis ir konteinerinių vežimėlių pasirinkimas.

Jei šiame asortimente neradote tinkamo vežimėlių modelio – visuomet kreipkitės. Gamintojas mielai sumontuos papildomus priedus vežimėliams, o prireikus nestandartinio modelio – suprojektuosime jį ir užsakysime specialiai jums. Net jei reikalingas tik vienas vežimėlis…

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai