Vežimėliai su lentynom, darbastaliai

VARIO fit (Vokietija) platforminiai vežimėliai su lentynomis gali būti naudojami ir kaip mobilūs darbastaliai. Jų platforma gaminama iš specialaus, L formos profilio, kuris  yra žymiai lengvesnis, bet stipresnis. Dėl to, šie vežimėliai yra bent 10kg lengvesni nei kitų gamintojų, bet kur kas stipresni, pritaikyti net iki 1000kg apkrovai.

Vežimėlių rėmas gali būti mėlynos (RAL5010), daugelio modelių ir  antracito (RAL7016), bei šviesiai pilkos (RAL7035) spalvos. Vežimėlio platformos užpildas bei lentynos – tamsiai pilkos spalvos, arba buku laminuota MDF plokštė, arba drėgmei atspari laminuota fanera. Vežimėlių gamybos procesas toks tikslus, kad gamintojas jiems gali suteikti net 12 metų garantiją gamybiniam brokui.

TÜV sertifikuoti (iki 500kg apkrovos) VARIO fit vežimėliai jau nuo 2011m komplektuojami su patentuotu, koja nuspaudžiamu dviejų besisukančių ratų stabdžiu. Norint sustabdyti vežimėlį – pakaks nuspausti patogų pedalą po vežimėlio rankena. Grindų netepančia termoplastine guma dengti vežimėlių ratukai turi itin tvirtus ir tikslius, smūgiams atsparius rutulinius guolius. Jie užtikrina iki 50% mažesnį pasipriešinimą, tad net ir vežimėlius su sunkiu kroviniu perstumsite kur kas lengviau. Galiniai, pasukami vežimėlių ratukai pagal ES standartus turi specialias apsaugas, kurios neleidžia pakrautu vežimėliu užvažiuoti sau ant kojos.

Greta klasikinių, dviejų bei trijų lentynų vežimėlių, pristatomi ir elektrai laidūs ESD vežimėliai, vežimėliai su automatiniu stabdžiu, kuris jiems leidžia judėti tik nulenkus rankeną.

Rodomi visi rezultatai: 21