Rankiniai vežimai pasukama ašimi

Virintos konstrukcijos VARIO fit (Vokietija) vežimai pasukama ašimi, yra itin tvirti, patogūs bei manevringi. Ant aukštų vežimėlių platformos patogu krauti žaliavas ar prekes iš automobilio, jie itin lengvai rieda, įveikia įvairias kliūtis. Tai idealus pagalbininkas statybose. Deja, bet daugelis kol kas dar nedrįsta išbandyti šio, kur kas patogesnio ir daugelyje šalių itin mėgiamo vežimėlio modelio…

Iki 1000kg apkrovai pritaikyti vežimėliai, turi neslidžios, drėgmei atsparios laminuotos faneros platformą, gali būti komplektuojami su 210mm aukščio atverčiamais bortais, arba 750mm aukščio, vamzdžių tinklo sienomis. Iš visų keturių pusių, vežimai turi baltos bei raudonos spalvos atšvaitus.

Montuojama patogi, dviguba rankena su paminkštinimais ir dvigubo veikimo stabdžiu. Dviejų, priekinių ratų stabdys, patikimai veikia net ir nuokalnėse. Ratai fiksuojami tiek pakėlus rankeną, tiek ir ją nuleidus ant žemės – vežimėliu galima važiuoti tik laikant rankeną darbinėje padėtyje. Paleidus rankeną, vežimėlis automatiškai bus stabdomas. Dėka rankenos prilaikymo mechanizmo, pati ji neatsipalaiduos ir vežimėlis nepradės savaime riedėti.

Vežimai komplektuojami itin lengvai riedančiais, pripučiamais, arba guminiais ratais su ritininiais guoliais. Papildomai galima užsisakyti minkštus nepraduriamus ratus, prie vežimėlių rankenos tvirtinti vilktį, o gale – kablį vilkčiai tvirtinti. Itin kruopščiai iš anksto apdorotas vežimėlių rėmas milteliniu būdu padengiamas labai atspariais smūgiams bei įbraukimams, mėlynos (RAL5010) spalvos dažais.

Rezultatų: 20

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai