Vežimėliai su lentynomis

VARIO fit (Vokietija) lengvos konstrukcijos vežimėliai su lentynomis pritaikyti 250kg apkrovai. 80kg apkrovai pritaikytos lygios arba įgilintos MDF lentynos kabinamos į vežimėlio rankenų horizontales.

Vežimėlių platforma gaminama iš specialus, L formos profilio, kuris yra  žymiai lengvesnis, bet stipresnis. Itin kruopščiai iš anksto apdorotas vežimėlių rėmas milteliniu būdu padengiamas labai atspariais smūgiams bei įbraukimams dažais.

TÜV sertifikuoti VARIO fit vežimėliai jau nuo 2011m komplektuojami su patentuotu, koja nuspaudžiamu dviejų besisukančių ratų stabdžiu. Norint sustabdyti vežimėlį – pakaks nuspausti pedalą po vežimėlio rankena. Grindų netepančia termoplastine guma dengti vežimėlių ratukai komplektuojami su itin tiksliais bei smūgiams atspariais rutuliniais guoliais. Jie užtikrina iki 50% mažesnį pasipriešinimą, tad net ir vežimėlius su sunkiu kroviniu perstumsite kur kas lengviau. Galiniai, pasukami vežimėlių ratukai pagal ES standartus komplektuojami su apsaugomis, neleidžiančiomis pakrautu vežimėliu užvažiuoti sau ant kojos.

Greta klasikinių vežimėlių, pristatomi ir elektrai laidūs ESD vežimėliai, vežimėliai su automatiniu stabdžiu, kuris jiems leidžia judėti tik nulenkus rankeną.