Platforminiai vežimėliai

Platforminiai vežimėliai. Į ką atkreipiate dėmesį juo rinkdamiesi – platformos dydį, ratukus? Daugeliu atveju tai būna išties nesudėtingos konstrukcijos gaminiai, kurių didžiausią vertę sudaro ratukai.

Šioje rubrikoje pristatomi VARIO fit (Vokietija) moduliniai platforminiai vežimėliai yra visiškai kitokie. Jie gaminami iš specialiai jiems kurto, L formos profilio, kuris  yra žymiai lengvesnis, bet stipresnis. Dėl to, šie vežimėliai yra bent 10kg lengvesni nei kitų gamintojų, bet kur kas stipresni, pritaikyti net iki 1200kg apkrovai.

Vežimėlių rėmas gali būti mėlynos (RAL5010), o kai kurių modelių ir  antracito (RAL7016), bei šviesiai pilkos (RAL7035) spalvos. Vežimėlio platformos užpildas – tamsiai pilkos spalvos, arba buku laminuota MDF plokštė, drėgmei atspari laminuota fanera. Vežimėlių gamybos procesas toks tikslus, kad gamintojas jiems gali suteikti net 12 metų garantiją gamybiniam brokui.

TÜV sertifikuoti (iki 500kg apkrovos) VARIO fit vežimėliai jau nuo 2011m komplektuojami su patentuotu, koja nuspaudžiamu dviejų besisukančių ratų stabdžiu. Norint sustabdyti vežimėlį – pakaks nuspausti patogų pedalą po vežimėlio rankena. Grindų netepančia termoplastine guma dengti vežimėlių ratukai turi itin tvirtus ir tikslius, smūgiams atsparius rutulinius guolius. Jie užtikrina iki 50% mažesnį pasipriešinimą, tad net ir vežimėlius su sunkiu kroviniu perstumsite kur kas lengviau. Galiniai, pasukami vežimėlių ratukai pagal ES standartus turi specialias apsaugas, kurios neleidžia pakrautu vežimėliu užvažiuoti sau ant kojos.

Greta modulinių platforminių vežimėlių, pristatomi ir nedideli, mažoms erdvėms pritaikyti vežimėliai, vežimėliai su automatiniu stabdžiu, kuris leidžia judėti vežimėliui tik nulenkus rankeną.