Vežimėliai su skersiniais ilgiems daiktams

VARIO fit (Vokietija) vežimėliai su skersiniais ilgiems daiktams, gali būti panaudojami labai įvairiai. Gaminami vienpusiai vežimėliai su 595mm ilgio, bei dvipusiai vežimėliai su 375mm ilgio skersiniais. Skersiniai pritaikyti 20kg apkrovai. Kad būtų lengviau sureguliuoti jų montavimo aukščius, ant vežimėlio stovų yra specialios liniuotės. Atstumą tarp vežimėlio stovų taip pat galima nesunkiai keisti.

Įprastai, vežimėliai komplektuojami su 4 lygiais išdėstytais skersiniais. Galima užsisakyti daugiau skersinių, skersinių su apsaugine gumos danga, papildomą dangą jau sumontuotiems skersiniams, ar papildomai tvirtinti apsauginius žiedus skersinių galuose, kurie neleidžia nuslysti apvalioms detalėms.

Itin kruopščiai iš anksto apdorotas vežimėlių rėmas milteliniu būdu padengiamas labai atspariais smūgiams bei įbraukimams, mėlynos (RAL5010) spalvos dažais. Vežimėliai komplektuojami su 400kg apkrovai pritaikytais, ∅160x40mm termoplastinės gumos ratukais. Ratukai su itin tiksliais, bei smūgiams atspariais rutuliniais guoliais, užtikrina iki 50% mažesnį pasipriešinimą, tad net ir vežimėlius su sunkiu kroviniu perstumsite kur kas lengviau. Galiniai, pasukami vežimėlių ratukai su stabdžiais, pagal ES standartus komplektuojami su apsaugomis, neleidžiančiomis pakrautu vežimėliu užvažiuoti sau ant kojos. Veną iš priekinių, pasukamų ratukų, galima fiksuoti.

Vežimėlių gamybos procesas toks tikslus, kad gamintojas jiems gali suteikti net 12 metų garantiją gamybiniam brokui.