Vežimėliai prekių užsakymų surinkimui

VARIO fit (Vokietija) lengvos konstrukcijos vežimėliai su lentynomis ir dujinių amortizatorių pagalba nuleidžiamais laipteliais idealiai pritaikyti prekių atrinkimui sandėliuose su aukštesnėmis lentynomis. 250kg apkrovai pritaikytų vežimėlių platforma gaminama iš specialus, L formos profilio, kuris yra  žymiai lengvesnis, bet stipresnis. Vežimėlio lentynos pritaikytos 80kg apkrovai. Vos užmynus koja nusileidžiantys vežimėlio laipteliai turi drėgmei atsparias laminuotos faneros pakopas. Nulipus nuo laiptelių, jie automatiškai pakyla ir vežimėliu galima važiuoti toliau.

Moduliniai cinkuoto plieno vežimėliai prekių užsakymų surinkimui, yra itin tvirti ir neregėtai universalūs. Gaminami dviejų dydžių vežimėliai, kurių lentynos pritaikytos 24, 600 400mm formato EURO dėžėms. Bazinis, cinkuoto plieno vežimėlių modulis, turi 100 x 50mm akučių tinklo dugną, šonines bei galinę sieneles, stogelį. Montuojamos rankenos raudonos gumos danga, bei laikiklis A4 formato dokumentams. Vežimėlio priekyje montuojami fiksuoti, o gale – pasukami termoplastinės gumos ratukai su stabdžiais bei kojų apsaugomis.

Šiuose vežimėliuose galima montuoti reikiamą kiekį, 80kg apkrovai pritaikytų tinklinių, uždarų, ar fanerinių lentynų neslidžia danga, kabyklas drabužiams. Jų gale gali būti tvirtinamos lengvu kojos judesiu pakeliamos kopetėlės, puodelio laikiklis, ar atlenkiama rankena. Įkabinama tinklo sienelė skirta apsaugoti vežimėlyje surinktas prekes. Vežimėliai gali būti komplektuojami su patogiu pedalu valdomu centriniu stabdžiu, vilktimi. Vežimėlio centre sumontavus specialų atraminį ratuką ir priekinius ratukus pakeitus į pasukamus – vežimėlį galėsite valdyti net ir viena ranka, lengvai apsuksite vietoje.