Dvipusės kopėčios, 65-495cm

Dvipusės kopėčios bei kopėtėlės daugelio yra itin mėgstamos. Pristatome 318 pakopų, KRAUSE (Vokietija) dvipuses kopėčias. Jų pagalba pasieksite net iki 6,25m aukštį.

STABILO Professional serijos dvipusės kopėčios – tikri „darbiniai arkliai“. Šios kopėčios yra tvirtos bet kompaktiškos, greitai suskleidžiamos, itin saugios ir patogios naudoti. Gaminamos kopėčios su 38cm gylio rifliuotomos pakopomis, kopėčių modeliai su spyruokliniais ratukais. Užlipus ant pirmos tokių kopėčių pakopos, atraminės jų kojelės patikimai įsiremia į pagrindą, o nulipus – kopėčios pakyla ir jas galima lengvai perstumti.

MONTO serijos kopėčios – ne tik patogios, tvirtos, bet ir itin gražios. Tamsiai pilkos spalvos, aptakūs anoduoto aliuminio kopėčių skersiniai netepa rankų, yra itin lengvai valomi. Šias kopėčias itin mėgsta moterys.

Naudojant dvipuses kopėčias, dėl saugumo draudžiama lipti ant dviejų viršutinių jų pakopų! Leidžiama lipti tik ant 12,5cm gylio pakopas turiančių 34 pakopų kopėtėlių viršutinės platformos.

Visos pristatomos kopėčios yra išbandytos pagal TÜV / GS, atitinka EN131 standartą. Joms suteikiama 2 metų garantija, kartu pateikiama visa reikalinga techninė dokumentacija Lietuvių kalba.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai