Pakylos bei kopėčios

Rubrikos pradžioje pristatomos kėdės tipo plastikinės pakylos. Tai yra kur kas rimtesnis ir naudingesnis gaminys nei gali pasirodyti. Pakylos pritaikytos net 150kg  apkrovai, turi neslidžius padukus. Jas galima naudoti kaip kėdes. Viena į kita sumautos pakylos užima itin mažai vietos, o apverstos pavirsta patogia dėže. Profesionaliam naudojimui pritaikytos 43cm aukščio stumdomos pakylos yra itin lengvos, bet tvirtos. Jas perstumsite nepaleisdami iš rankų prekių ar dokumentų.

Dažnam transportavimui pritaikytos sulankstomos pakylos, stacionarios pakylos, mobilios pakylos, įvairių tipų kopėčios, praėjimai virš gamybinių linijų bei greitai montuojami moduliniai aliuminio laiptai yra pilnai profesionalūs, išbandyti pagal TÜV / GS. Šioms pakyloms bei kopėčioms suteikiama net iki 15 metų garantija, kartu pateikiama visa reikalinga techninė dokumentacija.

Jei reikalingos universalios kopėčios namams ar verslui – teleskopinės kopėčios WÄKU Original bus puikus pasirinkimas. Jas galite naudoti kaip tradicines A formos pastatomas kopėčias, dėka atskirai reguliuojamų kojų, statyti ant laiptų ar  visai greta sienos, pilnai išskleisti ir keturis kartus prailginti, atskirti ir surinkti du „ožiukus “ darbinei platformai.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai