Vienpusės kopėčios su aikštele, 85-280cm

Pilnai profesionalios, 4 – 12 pakopų KRAUSE GmbH (Vokietija) vienpusės suskleidžiamos kopėčios su aikštele STABILO Professional – tikras “darbinis  arklys”. Jas rinkitės, kai reikalingos intensyviai, ar agresyvioje aplinkoje eksploatuojamos kopėčios.

Kopėčios gaminamos iš aliuminio lydinio, todėl yra itin lengvos bet neregėtai tvirtos. Jos pritaikytos 150kg apkrovimui, turi 8cm gylio, į statramsčius įpresuotas pakopas grublėtu paviršiumi. Viršuje montuojama  lieta aikštelė grublėtu  paviršiumi, atrama su lentynėle, laikikliais įrankiams bei  kabliuku kibirui kabinti. Dviejų komponentų atraminiai antgaliai garantuoja puikų kopėčių stabilumą, o specialūs profilių antgaliai šarnyrų zonoje neleidžia įkišti pirštų tarp judančių kopėčių statramsčių.

Gaminamos ir šio modelio kopėčios su ratukais. Spyruokliniai ratukai leidžia išskleistas kopėčias lengvai perstumti. Vos uždėjus koją ant kopėčių pakopos, ratukai įsispaudžia ir kopėčių padukai tvirtai atsiremia į pagrindą.

Dažnai, nėra reikalingos tokios tvirtos kopėčios, o svarbiau yra jų naudojimo patogumas, nedidelis svoris ir graži išvaizda. Naudojantiems kopėčias parduotuvės salėje, vaistinėje ar biure, patariame rinktis  48 pakopų, suskleidžiamas anoduoto aliuminio kopėčios su aikštele MONTO Securo.

Kopėčios turi itin saugias, net 12,5 cm gylio, 6 kniedėmis pritvirtintas rifliuoto aliuminio pakopas. Jų rėmas gaminamas iš tamsiai pilkos spalvos anoduoto aliuminio, kuris ne tik atrodo elegantiškai, bet ir yra itin atsparus, netepa rankų, yra itin lengvai valomas. Kopėčios pritaikytos 150kg apkrovimui. Jų viršuje montuojama juodo plastiko atraminė lentynėlė su laikikliais įrankiams bei kabliuku kibirui kabinti. Dideli, grindų paviršių tausojantys atraminiai stovų antgaliai garantuoja puikų kopėčių stabilumą.

Visos pristatomos kopėčios atitinka ES standartą EN131, joms suteikiama 2 metų garantija. Su kopėčiomis pateikiama visa reikalinga techninė dokumentacija.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai