Vienpusės stumdomos pakylos 72-192cm

Pilnai profesionalios, 150kg apkrovai pritaikytos 38 pakopų MUNK (Vokietija) mobilios vienpusės pakylos su aikštele, yra itin manevringos, patogios ir saugios naudotojui. Vos padėjus koją ant pakylos pakopos, Ø125mm spyruokliniai ratukai (du – su stabdžiais) įsispaudžia ir pakylos atramos patikimai priglunda prie pagrindo. Nulipę nuo pakylos, ją vėl galite lengvai perstumti į kitą vietą.

Pakylų viršuje yra net  60 x 80cm platforma su borteliais, 100cm aukščio turėklais iš trijų pusių (su papildomu skersiniu kelių lygyje). Papildomai gali būti montuojami apsauginiai varteliai bei 1 arba 2 šoniniai turėklai. Bent vieną turėklą montuoti visuomet rekomenduojame, bet jie nėra privalomi, nes lipimo kampas yra ≤ 60°. Stovėdami ant aukščiausios pakylos platformos, saugiai pasieksite net 3,9m aukštyje sudėtas prekes.

Platformos turi itin patogias, kas 24cm išdėliotas 20cm gylio pakopas. Pakopos bei viršutinė platforma gali būti tiek rifliuoto aliuminio, tiek ir tinklinės, cinkuoto plieno.

Visos pakylos yra išbandytos pagal TÜV / GS, atitinka EN131-7 standartą. Joms suteikiama 5 metų garantija, kartu pateikiama visa reikalinga dokumentacija. Pakylos tiekiamos dalinai išardytos. Jei norėtumėte gauti pilnai surinktą pakylą, informuokite apie tai komentaro lange, užsakydami pakylą.