Specialios statybinės kopėčios

Pristatome kopėčias, kurias TUBESCACOMABI (Prancūzija) sukūrė specialiai statybos specialistams, kad jie galėtų saugiai atlikti specifinius darbus objektuose.

Teleskopinės kopėčios perdangoms leis saugiai užlipti ant 130480cm aukščio perdangų, kol dar nėra sumontuotų laiptų ar lifto. Kopėčios turi patogias, 8cm gylio rifliuoto aliuminio pakopas, turėklus, viršutinę platformą su savaime užsidarančiais apsauginiais varteliais.

Tranšėjoms skirtos kopėčios leis saugiai nusileisti į 100475cm gylio tranšėjas. Jos taip pat turi 8cm gylio, rifliuoto aliuminio pakopas, turėklus, viršutinę platformą su individualiai reguliuojamomis atramomis. Platūs guminiai atramų padai pritaikyti minkštam gruntui.

Abiejų tipų kopėčios lengvai sulankstomos, turi ratukus pervežimui palengvinti, bei kablius kelti jas kranu.

Gaminamas ir ant ≤38.4cm storio, 150 370cm aukščio sienų užkabinamas kopėčių modelis su 15cm aukščio bortelius turinčia darbine platforma ir turėklais iš visų keturių pusių. Stovint ant tokios platformos, net ir sunkius darbus bus galima atlikti itin saugiai. Individualiai reguliuojamos atramos kopėčių apačioje leis jas statyti ir ant nelygaus pagrindo.

Prireikus greitai patekti į krovininio automobilio priekabą, pagelbės itin patogūs laiptai net su 20cm gylio pakopomis, teleskopiniu turėklu, individualiai reguliuojamomis atramomis ir magnetiniais laikikliais, patikimai fiksuojančiais atremtus laiptus.

Visi pristatomi kopėčių modeliai yra gaminami Prancūzijoje, pritaikyti intensyviam naudojimui ir jiems suteikiama 5 metų garantija.

Kol kas šios kopėčios nėra sertifikuotos, nes nepatenka į kopėčių standartą EN131 apibrėžiančias normas. Dėl turimos platformos, jos negali būti sertifikuojamos kaip kopėčios, pagal EN131-1. Dėl reguliuojamų atramų, jos negali būti sertifikuojamos pagal EN131-7, kaip platforminės kopėčios. Pagal tai, kam yra skirtos šios kopėčios ir jų konstrukciją, jų kol kas negalima apibrėžti galiojančiu standartu.

Prižiūrinčios institucijos daugelyje šalių reikalauja užtikrinti darbų saugumą, o pvz. saugaus išlipimo ar įlipimo į tranšėjas įprastos kopėčios be reguliuojamų atramų – neužtikrins.

TUBESCACOMABI yra viena iš tų įmonių Europoje, kuri kuria naujus sprendimus, kad žmonės darbus galėtų atlikti saugiai. Reguliavimas seka iš paskos, ir reikės šiek tiek luktelėti kol nauji modeliai bus apibrėžti standarto normomis.