Plastikinės stumdomos pakylos, 43cm

Klasikinės, daugybę metų gaminamos WEDO stumdomos plastikinės pakylos yra sukurtos profesionaliam naudojimui. ~43cm aukščio pakylas galima perstumti kojomis, nepaleidžiant iš rankų prekių. Vos padėjus koją ant pakylos, jau nuo 5kg apkrovos ji stabiliai prisispaudžia prie grindų. Guminis žiedas pakylos apačioje, neleidžia jai judėti kol stovite ant pakylos. Pakylų paviršius rifliuotas, jos yra pritaikytos 150kg apkrovai, nors pati pakyla sveria vos 2,62kg.

Pakylos gaminamos iš UV spinduliams atsparaus, pilnai perdirbamo polipropileno. Būtent šios pakylos buvo pirmas tokio pobūdžio gaminys rinkoje, ir jos vis dar gaminamos pačioje Vokietijoje. Būtent šias pakylas rasite daugelyje prekybos centrų bei įstaigų, kur jos intensyviai naudojamos jau daugelį metų. Pakylos yra sertifikuotos TÜV / GS, išbandytos pagal EN 14183 (DIN 4569), joms suteikiama net 10 metų garantija!

Pakylos pristatomos išardytos į dvi dalis. Jas sujungti tarpusavyje trunka vos keletą akimirkų ir tam nereikalingi jokie įrankiai. Pakylos yra skirtos naudoti patalpų viduje.