Mobilios kopėčios ir pakylos, 0,7-3,3m

3 – 14 pakopų, KRAUSE GmbH (Vokietija) mobilios, stumdomos kopėčios bei pakylos – idealus pagalbininkas gamyboje bei sandėliuose, atliekant apratavimo ar montavimo darbus. Pristatome trijų tipų kopėčias bei pakylas:

ΟΟΟ Jei ieškote priemonės saugiai pasiekti aukščiau sudėtas prekes ar žaliavas, pirmu pasirinkimu turėtų tapti vienpuės bei dvipusės STABILO Professional mobilios pakylos. Šios pakylos turi 17,5cm gylio,  60° lipimo kampo, rifliuoto aliuminio pakopas, net 60 x 70cm darbinę platformą su didesnio aukščio – 15cm borteliais bei sustiprintais, vientisais Ø4cm turėklais. Pakylos yra puikiai subalansuotos, stabilios, užima daug mažiau erdvės nei konkurentų gaminiai. Vos padėjus koją ant 150kg aprovai pritaikytos pakylos, Ø12,5cm ratukai (dveji – su stabdžiais) įsispaudžia ir pakylos atramos patikimai priglunda prie pagrindo. Nulipę nuo pakylos – ją galite lengvai perstumti į kitą vietą. Dvipusės pakylos yra skirtos itin siauriems praėjimams, kai vienpusių pakylų nėra galimybės apsukti.

ΟΟ Dar kompaktiškesnės nei mobilios pakylos, yra mobilios kopėčios Vario kompakt, su 60 x 65cm darbine platforma. 8cm gylio kopėčių pakopos yra išdėliotos kur kas stačiau nei pakylų, todėl su prekėmis ar įrankiais jomis bus kur kas sunkiau lipti. Ratukai montuojami tik ant priekinio kopėčių skersinio, todėl norint jas perstumti, reikės kilstelėti kitą kopėčių pusę. Kopėčių stabilumui užtikrinti, montuojami skirtingų pločių skersiniai su paildomu balastu. Užsakydami kopėčias, įvertinkite, ar platesnis skersinis netrukdys atlikti numatytų darbų. Prireikus, šias kopėčias galima suskleisti, bet tam reikia atlaisvinti keletą tvirtinimų.

Ο Jei kopėčias naudojate ne nuolat, jas reikia dažnai pervežti ar pernešti, rinkitės itin lengvai suskleidžiamas, lengvas, bet stabilias STABILO Professional stumdomas kopėčias su turėklais, 50 x 45cm darbine platforma, arba dar lengvesnę šių kopėčių versiją su spyruokliniais ratukais. Pastaroji neturi apsauginių turėklų.

Visos pristatomos kopėčios bei pakylos, yra pritaikytos profesionaliam naudojimui, yra išbandytos pagal TÜV / GS, atitinka EN131 standartą. Joms suteikiama 2 metų garantija, kartu pateikiama visa reikalinga techninė dokumentacija. Užlipę ant darbinės jų platformos, turėtumėte pasiekti iki 2m aukščiau sudėtus daiktus.