Sieniniai laikikliai padangoms, ratams

Padangos su ratlankiais turėtų būti sandėliuojamos gulsčios, arba kabinamos per ratlankį. Padangos be ratlankių turėtų būti sandėliuojamos stačios. Tam geriausiai tinkami stelažai padangoms. Kai reikalinga sandėliuoti tik vieną ar keletą padangų komplektų, ir tam nėra pakankamai erdvės, galima naudotis ir skirtingų tipų laikikliais.

Ant specialių Alfer (Vokietija) laikiklių įtvirtinti ratai laikomi prispausti prie pat sienos, todėl toks sprendimas gali tikti net ir itin siauriems garažams bei sandėliukams. Padangas su ratlankiais galima tvirtinti tiesiog užmovus juos ant tvirtų laikiklių, arba pakabinti pervėrus per ratlankį juostinius laikiklius, po du ratus dėti ant specialių, prie sienos tvirtinamų laikiklių.

Itin praktiški yra 1m pločio laikikliai vienam padangų komplektui. Net nei garažas bus pakankamai trumpas, juos galėsite tvirtinti garažo gale, tiesiai virš automobilio „kapoto“. Pakeliami laikikliai pristatomi kaip skirti dviračiams, bet puikiai tinka ir padangoms sandėliuoti. Kai nebebus reikalingi – juos tiesiog užlenksite!