Skipper signaliniai kūgiai Ø56 x 75cm

Patentuotos konstrukcijos, UK sukurti ir gaminami Skipper signaliniai kūgiai sukėlė tikrą revoliuciją šioje srityje ir yra itin mėgiami oro uostų, degalinių, avarinio aptarnavimo tarnybų, medikų, kariškių, policininkų, gaisrininkų, kelininkų, statybininkų, visų, kuriems reikalingas greitis, patogumas ir patikimumas. Savo konkurentus jie lenkia kad ir iš kurios pusės bežiūrėtumėte.

Masyvūs (5,43kg) kūgiai plačiu pagrindu yra unikalios spiralinės konstrukcijos, kuri geriau nukreipia vėją ir padidina kūgio stabilumą. Novatoriškas, stiklo karoliukais dengtas banguotas kūgio korpusas, net du kartus geriau atspindi šviesą nei tradiciniai, prizmės formos kūgiai.

Kūgio matmenys: Ø555 x 750mm

Kūgiai atitinka BS EN 13422. Naudojant kūgius itin vėjuotoje aplinkoje (pvz. oro uoste), gali prireikti dar didesnio stabilumo. Tam yra skirtas 3,1kg sveriantis plieninis žiedas, lengvai fiksuojamas į kūgio pagrindą.  Kūgio su tokiu papildomu balastu nenuvers net ir labai stiprūs vėjo gūsiai.

Pagaminimo kokybe, ilgaamžiškumu, puikia išvaizda, itin ryškiu šviesos atspindžiu ir patogumu naudoti, šių kūgių privalumai neapsiriboja. Prireikus atitverti teritoriją, ant šių kūgių gali būti užmaunamos ritės su 9m ilgio ištraukiama atitvarų juosta. Vos keleto kūgių su atitvarų ritėmis pagalba, akimirksniu atitversite didelius plotus. Prireikus, ant šių ričių galėsite tvirtinti A4 formato informacinius rėmelius, ar signalinius LED žibintus.

Tai turbūt brangiausi signaliniai kūgiai rinkoje, bet jų pagalba galite sukurti tikriausiai patį pigiausią ir patogiausią zonų atitvėrimo sprendimą!