Skipper atitvarai ir signaliniai kūgiai

Naudojimui lauke pritaikyti, Jungtinėje Karalystėje sukurti ir gaminami Skipper signaliniai kūgiai bei atitvarų stulpeliai visa galva lenkia savo konkurentus. Itin dideliu stabilumu, pagaminimo kokybe, puikia išvaizda, itin ryškiu šviesos atspindžiu ir patogumu naudoti, šių kūgių bei stulpelių privalumai neapsiriboja. Prireikus atitverti teritoriją, ant jų gali būti užmaunamos ritės su 9m ilgio ištraukiama atitvarų juosta.

Norint atitverti dideles teritorijas, jums reikės vos keleto stulpelių, ir vieni brangiausių atitvarų elementų rinkoje, taps vienu pigiausiu sprendimų teritorijai atitverti. Ant atitvarų ričių galėsite tvirtinti A4 formato informacinius rėmelius, ar įkraunamus signalinius LED žibintus.

Ant atitvarų stulpelio uždėję specialų antdėklą, į jį galėsite tvirtinti šiukšlių maišų laikiklius, saugos priemonių bei dezinfekcinių priemonių dozatorius. Šių priedų pagalba, Skipper atitvarų stulpelį paversite naudojimui atviroje erdvėje pritaikyta higienine stotele.

Kompaktiškos, prie įvairių paviršių lengvai ir greitai tvirtinamos XS ritės su 9m ilgio ištraukiama juosta, itin pravers sandėliuose ar statybų aikštelėje. Gaminami priedai leidžiantys šiuos atitvarus tvirtinti ne tik prie sienos, bet ir metalinių paviršių, stulpų, medžio kamienų, stelažų, durų staktos, net prie stiklo.