Skipper atitvarų stulpeliai Ø50x100cm

Naudojimui tiek viduje, tiek ir lauke pritaikyti Skipper atitvarų stulpeliai yra neregėtai praktiški. Puikiai atrodantys, įvairiaspalviai atitvarų stulpai su dvejomis atšvaitų juostomis, lengvai įsukami į vandeniu ar smėliu užpildomą, juodos spalvos pagrindą. Ø50cm pagrindą pilnai užpildžius vandeniu, stulpelis svers net 13,3kg. Platus pagrindas ir didelis, apačioje sukoncentruotas stulpelio svoris garantuoja puikų, 100cm aukščio stulpelio stabilumą.

Ant šių stulpelių galite užmauti rites net su 9m ištraukiama atitvarų juosta. Tik pagalvokite – vos keturių stulpelių su tokiomis ritėmis pagalba, galėsite atitverti net 81m² plotą. Vos dviejų stulpelių pagalba užtversite 9m kelio. Tiesa, antrojo stulpelio gali net ir neprireikti, nes juostos galas gali būti tvirtinamas ir į prie sienos prisukamus, prie metalinių paviršių (pvz. automobilio) tvirtinamus magnetinius, vamzdžius, medžio kamienus ar stulpus apjuosiančius, prisegamus, net į prie stiklo prisisiurbiančius, laikiklius.

Ant ritės, ar smailaus antgalio, gali būti tvirtinamas A4 formato informacinis rėmelis. Ištraukiama atitvarų juosta gali net ir atspindėti šviesą, bet jei reikia iš dar toliau atkreipti dėmesį – ant atitvarų ričių galite tvirtinti LED įkraunamus saugos žibintus.

Ant atitvarų stulpelio uždėję specialų juodo plastiko antdėklą, į jį galėsite tvirtinti du šiukšlių maišų laikiklius, saugos priemonių dozatorius, dezinfekcinių priemonių dozatorių laikiklius. Šių priedų pagalba, Skipper atitvarų stulpelį paversite pageidaujamos komplektacijos, naudojimui atviroje erdvėje pritaikyta higienine stotele.

Automobilyje ar sandėlyje šie atitvarai užims nedaug vietos, nes jie itin lengvai išsiardo.