Užmaunamos ritės su 9m ištraukiama juosta

Ant Skipper atitvarų stulpelių bei signalinių kūgių tvirtinti pritaikytos užmaunamos ritės su 9m ilgio ištraukiama juosta, gali būti tvirtinamos ir ant kitų gamintojų kūgių. Svarbu tik, kad tie kūgiai būtų pakankamai stabilūs.

Naudojimui lauke pritaikytos, neregėtai tvirtos ir patikimos ritės skirtingų spalvų korpusu, komplektuojamos su įvairių spalvų atitvarų juostomis (dengtas nailonas / UVA 6+). Specialus fiksatorius neleidžia vėjuotą dieną atsipalaiduoti juostai.

Į ritę gali būti įsegama iki trijų, kitų atitvarų juostų. Ritės laisvai sukinėjasi ant  signalinių kūgių. Ant jų gali būti tvirtinami A4 formato informaciniai laikikliai, įkraunami LED saugos žibintai.

Šias rites galite tvirtinti ne tik ant stulpelių bei kūgių, bet ir prie sienos prisukamų arba magnetinių laikiklių. Juostos galui įkabinti galite naudoti ir prie sienos prisukamus, magnetinius, prie stiklo tvirtinamus, apjuosiamus bei prisegamus laikiklius.

Kompaktiškas rites galite vežiotis automobilyje, ir prireikus greitai atitverti didelius plotus. Įvertinus juostų ilgį, tai bus vienas pigiausių rinkoje atitvėrimo sprendimų.