Archyviniai stelažai

METALSISTEM (Italija) archyviniai stelažai yra itin tvirti ir stabilūs. Jie surenkami neregėtai lengvai – tam nereikalingi jokie varžtai ar įrankiai.

Cinkuoto plieno stelažai papildomai padengti skaidriu organiniu gruntu, todėl netepa, yra itin atsparūs įvairiems kenksmingiems veiksniams. Net mechaniniai stelažų pažeidimai sunkiai pastebimi. Stelažai neturi aštrių briaunų, todėl naudodamiesi net ir itin tankiai sudėtomis lentynomis  – nesusižeisite ir nepažeisite saugomų dokumentų.

Prie sienos statomi vienpusiai archyviniai stelažai yra 32cm gylio, o dvipusiai, statomi patalpos viduryje – 60cm gylio.  2 / 2,5 / 3m aukščio stelažus pristatome pilnai sukomplektuotais, skirtingo ilgio moduliais. Eilės pradžioje statomas pageidaujamo ilgio bazinis modulis, o prie jo jungiamas reikalingas kiekis papildomų modulių. Prijungiami moduliai yra pigesni, nes jiems nereikalingas antras stovas. Stelažų lentynų aukštį galima keisti kas 33mm. Jei archyvinės bylos nėra stabilios, stelažų stovus galima sutankinti naudojant papildomas horizontales, arba montuoti stovų uždangas.

Įprastai, šiuos stelažus turime sandėlyje Kaune, tad pristatome juos itin operatyviai. Jei reikia – galime ir suprojektuoti archyvą, ar sumontuoti  stelažus.

Greta stelažų, pristatome ir specialiai segtuvams, byloms ar knygoms pritaikytus vežimėlius.