Universalūs sandėliavimo stelažai

Italijoje gaminami  METALSISTEM sandėliavimo stelažai jau beveik 30 metų yra vieni populiariausių Europoje. Dėka sudėtingos plieno lankstymo technologijos, stelažai išlieka lengvi, bet atlaiko itin dideles apkrovas, yra itin stabilūs. Stelažai  surenkami be varžtų, tam nereikalingi jokie įrankiai. Cinkuoto plieno detalės papildomai padengtos skaidriu organiniu gruntu, todėl stelažų paviršius netepa, yra itin atsparus net ir mechaniniams pažeidimams. Stelažai neturi aštrių briaunų.

Dėka daugybės priedų, šiuos stelažus galima naudoti ne tik prekių sandėliavimui. Jų pagrindu gaminame įvairius baldus, vežimėlius, įrengiame parduotuves, esame gaminę net  ir šviestuvus. Kreipkitės – daugelį stelažų detalių turime sandėlyje Kaune, tad užsakymus galime įvykdyti net ir tą pačią dieną!

Jei turite didelius sandėlius ir neturite veikiančios saugaus sandėlio sistemos, kai sandėliavimo įranga yra naudojama pagal specifikacijas, yra paskirtas už saugumą atsakingas asmuo, yra atliekami nuolatiniai sandėliavimo įrangos patikrinimai, jų aptarnavimas, analizuojamos žalos ir šalinamos jų atsiradimo priežastys, prisiimate labai didelę riziką savo verslui. Remiantis LST EN 15635:2009 standartu parengėme stacionarių, plieninių stelažų saugaus montavimo, naudojimo ir priežiūros instrukciją, kuri padės sumažinti pažeidimų riziką ir jų pasekmes, žalą, padės vartotojams parengti tinkamą rizikų vertinimo bei saugaus stelažų eksploatavimo tvarką. Klientams padedame surinkti ir būtiną informaciją apie turimos sandėliavimo įrangos parametrus, paruošti informacines lenteles bei lipdukus, siūlome stelažų patikros bei aptiktų pažeidimų šalinimo paslaugas.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai