Universalūs sandėliavimo stelažai

Bene populiariausi Europoje – METALSISTEM (Italija) cinkuoto plieno sandėliavimo stelažai Super 1, skirti rankiniu būdu pakraunamoms prekėms sandėliuoti. Šios serijos stelažai yra tokios vykusios konstrukcijos, kad be pakeitimų gaminami jau trečią dešimtmetį. Daugėja tik priedų jiems.

Unikalios plieno lankstymo technologijos dėka, šie stelažai atlaiko itin dideles apkrovas, bet išlieka lengvi. Jie surenkami be varžtų ar papildomų įrankių. Net ir nenaudojant jokių papildomų atatampų, stelažai yra itin stabilūs. Stelažai neturi jokių aštrių briaunų, papildomai padengti skaidriu organiniu gruntu. Jų paviršius itin atsparus įvairiems kenksmingiems veiksniams, mechaniniams pažeidimams, netepa.

Stelažui surinkti, tereikia naudoti du elementus – stovus ir lentynas. Visos reikalingos detalės jau yra įtrauktos į šiuos komplektus. Greta šių elementų aprašymų pristatomi ir galimi priedai jiems.

1500kg apkrovai pritaikytus stovus sudaro dvi cinkuoto plieno kojos tarpusavyje sujungtos skersiniais, plastikiniai padukai bei kojų viršaus apsaugos.  Sandėlyje laikome 1,53m aukščio, 0,32 0,8m gylio stovus. Visi stovai gali būti trumpinami iki reikiamo aukščio, galima užsakyti aukštesnius, ar dar didesnėms apkrovoms pritaikytus stovus.

0,61,8m ilgio lentynas sudaro du, į stovus kabinami skersiniai (47/80mm aukščio) bei ant jų dedamos cinkuoto plieno, perforuoto plastiko (iki 60cm gylio) ar laminuotos faneros uždengimo plokštės. Lentynos kabinamos iš abiejų stovo pusių. Jų aukščio keitimo žingsnis – tik 33mm!

Šie stelažai gali būti naudojami ne tik sandėliuose ar archyvuose. Jų pagrindu galima įrengti įvairaus profilio parduotuves, ekspozicijas, naudoti kaip baldus gyvenamuosiuose kambariuose, biuruose, surinkti kelių aukštų konstrukcijas. Tai kaip „LEGO“ suaugusiems, kurio pritaikymą gali apriboti tik fantazija. Esame gaminę net ir šviestuvus iš šių stelažų, tad kreipkitės – pritaikysime juos jūsų konkretiems poreikiams, o trūkstamus priedus pagaminsime.

Kartais sandėlyje turime ir naudotų šios serijos stelažų. Juos parduodame ~ –50% pigiau. Klauskite.