Naudoti stelažai METALSISTEM Super 1

Jau bene 30 metų gaminami METALSISTEM (Italija) cinkuoto plieno sandėliavimo stelažai Super 1 – bene populiariausi Europoje. Lengvi bet tvirti stelažai surenkami be varžtų, yra itin stabilūs.

Jei nekreiptumėm dėmesio į visus šių stelažų privalumus, pagrindinis „antros eilės“ jų privalumas būtų neregėtas „likvidumas“. Daugeliui tikriausiai teko pertvarkyti sandėlį, garažą, kraustytis į kitas patalpas, keisti veiklos pobūdį ar uždaryti verslą. Stelažai, ar jų dalis gali tapti nebereikalingi, gal naujoje vietoje reikalingi kitų parametrų ar komplektacijos stelažai.

Šie stelažai yra labai populiarūs ir vertinami rinkoje, tad naudotus stelažus realizuosite lengvai. Parduoti juos paprasta dėl to, kad visuomet galima užsisakyti trūkstamų detalių šiems stelažams. Neatsidursite tokioje situacijoje, kad panaudojate visas lentynas, o atlieka pvz. tik stelažų stovai. Kitu atveju, juos tektų priduoti į metalo laužą. Jei tai METALSISTEM stelažai – tiesiog užsisakykite trūkstamas dalis.

Jei stelažai buvo eksloatuoti švarioje, sausoje patalpoje, net ir po daugelio metų jie gali atrodyti kaip nauji. Klientai ne kartą gyrėsi, kad uždarę verslą, stelažus pardavė net brangiau nei buvo mokėję.

Kartais atperkame iš klientų stelažus, ar pakeičiame juos į kitokius. Šioje rubrikoje pristatome sandėlyje turimus, dėvėtus stelažus. Su 50% nuolaida parduodame techniškai tvarkingus stelažus. Jie gali būti dulkėti, turėti natūralaus eksploatavimo žymes, bet neturės jokių konstrukcinių pažeidimų. Šiuos stelažus patartumėm nusivalyti. 70% pigiau parduodame stelažų detales, turinčias tam tikrų mechaninių pažeidimų – pvz įlenkimų, gal gręžimo skylių ir pan.

Jei iš dėvėtų stelažų detalių negalite surinkti reikiamo stelažo –  trūkstamas detales galite įsigyti naujas. Įprastai, jas taip pat nuolat turime sandėlyje. Kreipkitės, jei reiklainga mūsų pagalba komplektuojant reikalingų parametrų stelažus.

Rezultatų: 1